Новини

14 жовтня – особливий день, адже це день триєдиного свята: Дня захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці, яка вважається покровителькою всіх воїнів і, зокрема, українського козацтва, яке святкує на Покрову день свого народження.Велелюдна святкова хода пройшла центральною вулицею селища під гаслом «В нас єдина мета – Україна свята, нездоланна ніким і ніколи». В  ході взяли участь ветерани АТО, волонтери, учнівська молодь, воїни-інтернаціоналісти, представники громадськості, духовенство, керівництво району. Хвилюючим був обряд посвячення у козаки молодих хлопців – учнів Петрівського НВО. До них звернувся славетний 
козацький отаман:
- Я, Петро Іванович Калнишевський, 1691 року народження, походжу з українського роду Роменської сотні Лубенського полку. Моє гасло «Воля, або смерть». Це наш єдиний заповіт і переходить він від батька до сина з прадідівською зброєю.
Козацький гетьман зачитував положення  урочистої Присяги, а юні козаки повторювали за ним: «Клянусь!».  Завершуючи обряд присягання, козак виголосив: «Слава Всевишньому! Навіки слава Богу нашому! Слава Україні! Слава героям! Слава українському козацтву!».
Юні козаки по черзі підходили до одного з учасників АТО, заступника військового комісара Петрівського району  Сергія Кицели, який тримав прапор України, і цілували знамено.

Із 10 по 15 жовтня 2018 року в місті Вінниці відбувся Чемпіонат України серед спортсменів 1998 р.н. та молодших, імені ЗМС Б.П. Мельника та Міжнародні змагання «Кубок Поділля» з кульової стрільби.

У цих змаганнях приймала участь збірна команда Кіровоградської області, до складу якої увійшла Комишова Олександра, учениця Петрівського НВО. По завершенню змагань наша представниця виконала норматив кандидата в майстри спорту з кульової стрільби, серед трьохсот учасників зайнявши сьоме місце в індивідуальних змаганнях Міжнародного Кубку з результатом 371 очкок; одинадцяте місце в Чемпіонаті України з результатом 551 очко та одинадцяте місце в змішаних парах у вправі ПП-50 з результатом 734 очка, де партнером був вихованецьПетрівської  спортивної школи Копійка Роман, котрий в індивідуальному заліку зайняв дев’яте місце з результатом 562 очка.
Районний фестиваль народно-мистецьких традицій "Благослови, мати..."
Засідання координаційної ради волонтерських загонів
Координаційна рада волонтерів


Свято єдності України
Координаційна рада волонтерів Петрівського району
У Петрівському районі в рамках учнівського  самоврядування створено постійно діючі  волонтерські загони, які об’єднали  понад 200 учнів.
Метою створення загонів є формування шанобливого ставлення учнівської молоді до громадян похилого віку; встановлення постійного шефства над ветеранами Другої світової війни, людьми похилого віку  району; допомога воїнам АТО; проведення благодійних акцій.
09 листопада на базі ЦДЮТ відбулося засідання координаційної ради волонтерського руху учнівської молоді. На чергу денну виносилися наступні питання: організаційні засади  роботи волонтерських загонів, перегляд відеопрезентації  про діяльність волонтерських загонів та відеоролика для воїнів АТО від учнів Петрівської ЗШ І-ІІІ ст., зустріч з головою волонтерського руху «Допоможемо воїнам Петрівщини» Горністовою А.П. та головою ГО учасників АТО «Захисник Петрівщини», учасником АТО Савченком С.В.; передача продуктових наборів, одягу,  малюнків, оберегів голові волонтерського руху «Допоможемо воїнам Петрівщини» та проведення тренінгу з основ волонтерської діяльності «Добро дій, добро твори, до людей з добром іди».
По завершенню зустрічі юні волонтери передали зібрані речі ГО учасників АТО «Захисник Петрівщини» та зробили фото на згадку. Продовженням засідання стало проведення тренінгу.
Додому учасники координаційної ради поверталися з рядом завдань щодо діяльності волонтерських загонів на найближчий час, із гарним настроєм і новими друзями.
_________________________________________________________________
Тепла зустріч з воїнами АТО
____
Їм необхідна наша підтримка!
     Під таким гаслом проходить волонтерська робота у Петрівській ЗШ І-ІІІ ступенів.
    Здавалося б, чим можуть допомогти звичайні діти воїнам АТО в цей складний для країни час. На думку самих же учнів, вони впевнені, що навіть невеличкий лист, малюнок, подаруночок, зроблений власними руками, змусять кожного солдата посміхнутися.
А це того варте!
   Важко, звичайно, дивитися на те, що діти малюють на тему війни, але, можливо, саме дитячі маленькі руки зупинять кровопролиття.
Чи розуміють? Що відчувають? Як бачиться майбутнє?
     З 5 по 7 грудня керівники гуртків Чорнопольський С.В., Чорнопольська Л.О., випускник школи Дорошенко Данило та група підтримки вирушили у небезпечні місця зони АТО, місто Красноармійськ  у 74 окремий розвідувальний батальйон. Готувалися заздалегідь. Учні школи малювали малюнки, писали листи, готували подаруночки. Але справжнім дарунком для воїнів АТО стало відео – привітання від усіх учнів школи, яке вразило солдат до сліз.
      На виховній годині Сергій Валентинович розповів та підтвердив фотофактами про нелегке життя українських солдат. Особливо,
вразило фото, де окремо оформлений куточок загиблим воїнам АТО із надписом: ЧЕСТЬ ДОРОЖЧА ЗА ЖИТТЯ.
     Яке ж було здивування школярів, коли на екрані з’явилось відео, де солдати дякують дітям  за їх привітання, подарунки та малюнки. Cолдати обіцяли передати у школу прапор з підписами воїнів.

    Ми впевнені, що у кожного українця - нестерпний біль через події на Сході країни. У ці вкрай складні для України часи молимося  за наших земляків, які ціною здоров’я та життя захищають честь і гідність держави.
Немає коментарів:

Дописати коментар